فروش اکانت سایت شاتر استوک

New Page 1

درصورت تمایل به خرید مستقیم از سایت شاتر استوک میتوانید در این قسمت با کلیک برروی گزینه خرید اکانت و انتخاب پلان مورد نظر خود، تقاضای خرید خود را ارسال کرده و در کمترین زمان ممکن اکانت خود را دریافت کنید. لازم به ذکر است که شما نیاز به داشتن هیچگونه کردیت کاردی ندارید و فقط با ارسال درخواست ایجاد اکانت اصلی در سایت Shutterstock و دریافت نام کاربری و کلمه عبور میتوانید از سایت اصلی خرید نمایید.در زیر نمونه ای از لیست قیمت اکانت های مختلف شاتراستوک را مشاهده مینمایید:
اکانت های سایت شاتر استاک
  همچنین امکان جدیدی برای متقاضیان تعداد محدود عکس اضافه شده است که میتوانید برای خرید هر تعداد عکس،بنا به نیاز خود، از بسته های 5 ، 10 ، 20 ، 50 ، 100تایی و بیشتر استفاده نمایید.
 

پس از ارسال درخواست شما، ظرف مدت زمان کوتاهی فاکتور شما صادر شده و بعد از پرداخت آنلاین از درگاه امن بانک ملت و پارس پال، شما میبایست کدهای مورد نیازتان را در قسمت ارسال کد وارد نموده و ظرف مدت زمان کوتاهی (2ساعت تا 12 ساعت)، تیم پشتیبانی سایت، عکس ها را در بزرگترین سایزی که در سایت شاتر استاک ارائه شده است، دریافت و برای شما ارسال خواهند کرد. ارسال عکسهای درخواستی شما در صورت لزوم از راههای ایمیل (جهت ارسالهای فوری) ، FTP (جهت تعداد بالا) و یا از طریق پستی امکانپذیر میباشد.


 
با توجه به اینکه سایتهای دیگری مثل Dreamstime , Corbisimages , iStockphoto ,...در این زمینه وجود دارند، شما میتوانید باجستجوی عکس دلخواه خود در این سایتها و ارسال کد عکس مورد نظر ، آنرا از ما خریداری کنید.


مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.Top