پشتیبانی پارس دریم
پشتیبانی آنلاین

درباره پارس دریم


پارس دریم ParsDream مرجع تخصصی طراحی و گرافیک


پارس دریم در سال 2002میلادی (1381شمسی) راه اندازی شد. هدف اولیه این وبسایت ایجاد منبعی شبیه سایتهای فروش عکس از جمله شاتراستاک Shutterstock ، دریمزتایم Dreamstime ، گتی ایمیج Gettyimages ، فتولیا Fotolia ، آی استاک فوتو iStockphoto ، فتوسیگ Photosig و نمونه های مشابه بوده،که با توجه به نبود مخاطب زیاد در سالهای اول در ایران ، در همان ابتدا با تغییر رویه به امر آموزش از طریق وب روی آورد. آموزش های گرافیک ، وب و نرم افزارهای گرافیکی نظیر فتوشاپ و ...  از آن جمله بود.

اما اکنون باتوجه به گسترش و پیشرفت اینترنت در ایران و نیاز فعلی به چنین منابعی مجددا به کار خود در این زمینه ادامه می دهد ، فروش مستقیم اکانتهای سایتهای معتبر عکس جهان و همچنین فروش تصاویر از بسیاری از سایتهای معتبر، ازجمله این خدمات میباشد.
در حال حاضر پارس دریم
 با افتخار بسیار، با تعداد زیادی از مراکز فرهنگی و هنری و موسسات چاپ و تبلیغات سراسر کشور، افتخار همکاری فعال دارد.
برخی از مشتریان ما عبارتند از: همراه اولایرانسل - دلپذیر - زرماکارن - شاتل - رایتل - فرمند - مجله خانواده - روزنامه همشهری - دکورپرینت - رادکو - لمون - بوم تو - دکووال - پرو وال - آگه سازان - دلتابان - و ... بسیاری از مجموعه های چاپ و تبلیغات و  موسسات فرهنگی وهنری و مجلات و روزنامه های ایرانی .

امید است بتوانیم به تمامی هنرمندان و کاربران سایت در زمینه های مختلف یاری رسانده و از تجربیات و منابع هنری آنها در جهت تکمیل و بهبود کار سایت بهره مند شویم.

برخی از خدمات پارس دریم:


  • فروش اکانت اصلی سایتهای خارجی در زمینه های عکس و طرح، فوتیج و کلیپ های ویدیویی،موزیک و...

  • فروش عکس، ویدیو و موزیک از سایتهای اصلی نظیر شاتر استوک ، دریمزتایم ، ادوب استاک ، گتی ایمیج ، آی استاک فوتو و ... به انتخاب کاربران

  • تهیه عکس و طرح و ویدیو در زمینه های مختلف و ارائه راهکارهای تبلیغاتی به کاربران و شرکتها و موسسات فرهنگی هنری و تبلیغاتی(ایجاد لایتباکس در زمینه های درخواستی، جستجوی عکس و طرح و ویدئو)

  • فروش مجموعه عکس و طرح به صورت کپی روی هارد و DVD برای موسسات و آژانس های تبلیغاتی

  • آموزش و مشاوره در زمینه انتخاب تصاویر و منابع گرافیکی و آموزش طریقه استفاده از سایتهای خارجی در زمینه طراحی و گرافیک


روشنفکر کسی است که یک حرف ساده را به شیوه‌ای دشوار می‌گوید؛ هنرمند کسی است که یک حرف دشوار را به شیوه‌ای ساده بیان میکند. An intellectual is a man who says a simple thing in a difficult way; an artist is a man who says a difficult thing in a simple way.

مشاهده تصاویر بیشتر

Top
اینستاگرام ما